Dosiero:BSicon emdKRZo.svg
Grando de tiu PNG antaŭprezento de tiu SVGa dosiero: 250 × 500 rastrumeroj. Aliaj distingivoj: 120 × 240 rastrumeroj | 240 × 480 rastrumeroj | 384 × 768 rastrumeroj | 512 × 1 024 rastrumeroj | 1 024 × 2 048 rastrumeroj.
Bildo en pli alta difino (SVG-dosiero, 250 × 500 rastrumeroj, grandeco de dosiero: 550 bajtoj)
Dosierhistorio
Alklaku iun daton kaj horon por vidi kiel la dosiero tiam aspektis.
Dato/Horo | Bildeto | Grandecoj | Uzanto | Komento | |
---|---|---|---|---|---|
nun | 09:40, 18 apr. 2010 | 250 × 500 (550 bajtoj) | Vunz | {{Information |Description={{en|1=rail icon}} |Source={{own}} |Author=Wiebevl |Date=2010-04-18 |Permission= |other_versions= }} Category:Icons for railway descriptions/half-width |
Dosiera uzado
La jena paĝo ligas al ĉi tiu dosiero:
Suma uzado de la dosiero
La jenaj aliaj vikioj utiligas ĉi tiun dosieron:
- Uzado en be.wikipedia.org
- Uzado en de.wikipedia.org
- Bahnstrecke Bordeaux–Sète
- Bahnstrecke Gretz-Armainvilliers–Sézanne
- Bahnstrecke Étang–Santenay
- Bahnstrecke Mouchard–Bourg-en-Bresse
- Bahnstrecke Lyon-Saint-Clair–Bourg-en-Bresse
- Bahnstrecke Brétigny–La Membrolle-sur-Choisille
- Bahnstrecke Givors-Canal–Grezan
- Bahnstrecke Vierzon–Saint-Pierre-des-Corps
- Bahnstrecke Montluçon–Moulins
- Bahnstrecke Limoges-Bénédictins–Périgueux
- Bahnstrecke Montréjeau–Luchon
- Bahnstrecke Tulle–Meymac
- Bahnstrecke Saint-Georges-d’Aurac–Saint-Étienne-Châteaucreux
- Bahnstrecke Libourne–Buisson
- Bahnstrecke Magnac-Touvre–Marmande
- Bahnstrecke Corbeil-Essonnes–Montereau
- Bahnstrecke Poitiers–Arçay
- Bahnstrecke Neuville-de-Poitou–Bressuire
- Bahnstrecke Loudun–Châtellerault
- Bahnstrecke Plaisir-Grignon–Épône-Mezières
- Uzado en en.wikipedia.org
- Uzado en fr.wikipedia.org
- Uzado en fy.wikipedia.org
- Uzado en it.wikipedia.org
- Uzado en ja.wikipedia.org
- Uzado en nl.wikipedia.org
- Spoorlijn Elst - Dordrecht
- Spoorlijn Rotterdam Hofplein - Scheveningen
- Spoorlijn Amsterdam - Rotterdam
- Spoorlijn Amsterdam - Elten
- Spoorlijn Amsterdam - Zutphen
- Spoorlijn 55 Gent - Terneuzen
- Spoorlijn Arnhem - Leeuwarden
- Spoorlijn Zutphen - Glanerbrug
- Spoorlijn Arnhem - Nijmegen
- Spoorlijn Eindhoven - Weert
- Spoorlijn Venlo - Eindhoven
- Spoorlijn Maastricht - Venlo
Vidi plian ĝeneralan uzadon de ĉi tiu dosiero.