El Vikipedio, la libera enciklopedio
Stacioj de Linio de Dão |
---|
- Viseu
- Vildemoinhos
- Tondelinha
- Travassós de Orgens
- Figueiró
- Mosteirinho
- Torredeita
- Várzea
- Farminhão
- Parada de Gonta
- Sabugosa
- Casal do Rei
- Naia
- Tondela
- Porto da Lage
- Tonda
- Nagosela
- Treixedo
- Santa Comba Dão
|
|
|